Realizace interiérů

​Návrh interiérů

Návrhy a realizacemi interiérů se zabýváme více než 18 let. Za tuto dobu jsme nasbírali řadu zkušeností, které nám pomáhají se vypořádat s každým projektem, který pro nás vždy znamená novou a zajímavou výzvu. 

Působíme v rámci celé ČR

Jsme z Brna, ale samozřejmostí pro nás je dojet za Vámi na místo realizace, kde probereme podrobnosti Vašeho projektu. Už při první návštěvě vnímáme dojem z místa, dispozici i jeho orientaci v rámci celého okolí. Především se soustředíme na konkrétní prostor, který se snažíme využít a zaplnit přirozeným a logickým způsobem. Na závěr zaměříme a nafotíme daný prostor, což využijeme při následné vizualizaci interiéru.

Máme široké portfolio klientů

Naši zákazníci nám důvěřují, a proto se na nás neváhají obrátit s nejrůznějšími úkoly a rozmanitými požadavky. Klient, který je spokojený s návrhem a výrobou kancelářského nábytku ve své firmě, se na nás poté obrací s žádostí o návrh dětského pokoje nebo koupelny. Protože nás práce baví, rozšířili jsme postupně oblast našeho zájmu o další aktivity. V současné době navrhujeme interiéry rodinných domů, bytů, jednotlivých místností, kanceláří, administrativních budov a komerčních prostorů.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Důvěra je základem úspěchu

Celý náš tým tvoří zkušení profesionálové, mezi které patří designer, projektant, stolař, montážník, elektrikář a další. Vzájemná důvěra a respekt přispívají k dokonalé souhře při samotné realizaci zakázky. Zástupci jednotlivých profesí, kteří se podílí na tvorbě interiéru, na sobě neustále pracují a prohlubují své odborné znalosti a zkušenosti.

Reference realizací interiérů

Zavřít
Další

Produkty

Kancelářské stoly X8 FLIPTOP
Kancelářské stoly X8 FLIPTOP
zobrazit produkt
Kancelářské stoly X4 TONDALEG
Kancelářské stoly X4 TONDALEG
zobrazit produkt
Samolepící ochr. potahy
Samolepící ochr. potahy
zobrazit produkt
Jídelny
Jídelny
zobrazit produkt