Realizace interiérů

​Návrh interiérů

Návrhy a realizacemi interiérů se zabýváme více než 18 let. Za tuto dobu jsme nasbírali řadu zkušeností, které nám pomáhají se vypořádat s každým projektem, který pro nás vždy znamená novou a zajímavou výzvu. 

Působíme v rámci celé ČR

Jsme z Brna, ale samozřejmostí pro nás je dojet za Vámi na místo realizace, kde probereme podrobnosti Vašeho projektu. Už při první návštěvě vnímáme dojem z místa, dispozici i jeho orientaci v rámci celého okolí. Především se soustředíme na konkrétní prostor, který se snažíme využít a zaplnit přirozeným a logickým způsobem. Na závěr zaměříme a nafotíme daný prostor, což využijeme při následné vizualizaci interiéru.

Máme široké portfolio klientů

Naši zákazníci nám důvěřují, a proto se na nás neváhají obrátit s nejrůznějšími úkoly a rozmanitými požadavky. Klient, který je spokojený s návrhem a výrobou kancelářského nábytku ve své firmě, se na nás poté obrací s žádostí o návrh dětského pokoje nebo koupelny. Protože nás práce baví, rozšířili jsme postupně oblast našeho zájmu o další aktivity. V současné době navrhujeme interiéry rodinných domů, bytů, jednotlivých místností, kanceláří, administrativních budov a komerčních prostorů.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Důvěra je základem úspěchu

Celý náš tým tvoří zkušení profesionálové, mezi které patří designer, projektant, stolař, montážník, elektrikář a další. Vzájemná důvěra a respekt přispívají k dokonalé souhře při samotné realizaci zakázky. Zástupci jednotlivých profesí, kteří se podílí na tvorbě interiéru, na sobě neustále pracují a prohlubují své odborné znalosti a zkušenosti.

Reference realizací interiérů

Zavřít
Další

Produkty

Designové difuzéry
Designové difuzéry
zobrazit produkt
Kobercové čtverce
Kobercové čtverce
zobrazit produkt
Digestoře výsuvné
Digestoře výsuvné
zobrazit produkt
Šatny a šatní skříně
Šatny a šatní skříně
zobrazit produkt
Parfémy do dětských pokojíčků
Parfémy do dětských pokojíčků
zobrazit produkt