Realizace komerčních prostor

Návrhy komerčních prostor

Hlavním bodem, kterým se při návrhu komerčních prostor zabýváme, je produkt nabízený konečnému zákazníkovi. Je důležité vědět, zda budeme navrhovat obchod, restauraci nebo hotel.

Tvoříme interiéry, které slouží lidem

Typy produktů či služeb nabízené v komerčním prostoru určují charakter celého interiéru. Celkové řešení ale nikdy nesmí přebýt samotný prodejní artikl. Nejprve s Vámi vyřešíme vizi, teprve poté můžeme navrhnout prostor, ve kterém budou samotný produkt a myšlenka investora správně fungovat. Komerční prostory musí ve srovnání s ostatními interiéry fungovat rozdílně. Vedle uživatelského komfortu pro zaměstnance musíme v návrhu interiéru restaurace či obchodu zohlednit i řadu dalších hledisek. Především jde o logické uspořádání celého prostoru, ve kterém by se klient měl být schopen pohybovat na základě intuice. U nebytových prostor dále upřednostňujeme prostorovou efektivitu, praktičnost a flexibilitu.

Umíme zaujmout na první pohled

Navrhovaný design hotelu, nákupní galerie nebo restaurace bude respektovat vizuální styl prezentované značky a promítne se i do řešení samotného interiéru. Samozřejmostí je pro nás práce s odpovídajícími firemními barvami, které doplníme o další odstíny. Do navrhované koncepce se nakonec může promítnout i firemní filozofie, kterou by měl být Váš klient schopen identifikovat. Celková estetika by neměla omezovat pracovní proces, potřeby zaměstnanců ani technické zajištění veškerého provozu.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

V duchu prodejní strategie

Umístění hlavních prodejních pultů musí splňovat pravidlo „očního kontaktu“. Světlo zde hraje velmi důležitou funkci, proto nepodceňujeme jeho výběr a typ. Různé druhy osvětlení a nasvětlení produktů zaručí správný prodejní úspěch. Nakonec nezapomeneme vytvořit zázemí pro Vaše klienty. Podle charakteru komerčního prostoru půjde o odpočinkovou zónu ve vstupní hale, posezení v čekárně nebo například dětský koutek.

Reference realizovaných komerčních prostorů v Brně najdete ve fotogalerii.

Prohlédněte si také nabídku na návrh kanceláří a recepcí.

Reference komerčních prostor

Zavřít
Další

Produkty

Ochrana proti prachu
Ochrana proti prachu
zobrazit produkt
Jednací stoly
Jednací stoly
zobrazit produkt
Přírodní dřevěné podlahy
Přírodní dřevěné podlahy
zobrazit produkt
Digestoře vestavné
Digestoře vestavné
zobrazit produkt
Parfémy do dětských pokojíčků
Parfémy do dětských pokojíčků
zobrazit produkt