Realizace obývacích pokojů

Návrhy obývacích pokojů

Ve většině domácností funguje obývací pokoj jako přirozené centrum veškerého rodinného i společenského dění v domě. Tvoří pohodlné zázemí pro setkávání všech členů rodiny.

Bydlím, tedy jsem

Ze samotného pojmenování vyplývá, že místnost je určena k obývání přes den. I z toho důvodu každý uživatel obývací pokoj vnímá a využívá po svém. Někdo sem chodí relaxovat s knihou, jiný je zvyklý používat obývací pokoj jako domácí kino a další tu vyhledává kontakt s rodinou. A přesně tímto způsobem se snažíme vytvářet interiérové návrhy obývacích místností.

Každý obývací pokoj

je originál

Ještě než začneme navrhovat Váš nový obývací pokoj, ujasníme si společně, které všechny funkce bude tento prostor plnit. V současnosti není neobvyklé, že obýváky v bytech i domech jsou přímo spojeny s kuchyní, fungují jako pokoj pro hosty nebo dokonce ložnice pro své majitele. Při naší spolupráci vytvoříme designový obývací pokoj, který bude respektovat konkrétní podmínky, přesto bude splňovat veškeré Vaše estetické a funkční nároky.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Hledáme objekt Vaší pozornosti

U návrhů obývacích pokojů v druhé řadě zohledňujeme celkovou velikost prostoru, která ovlivní uspořádání vybavení kolem ústředního prvku. Rozmístění jednotlivých komodit se v obývacích pokojích často soustředí kolem televize, stolu nebo sedací soupravy, z níž by mělo být vidět po místnosti a případně i do okolí domu. Podle Vašich představ můžeme obývací pokoj zorganizovat méně obvyklým způsobem a pozornost směřovat na stylovou knihovnu, exotický koberec, sbírku obrazů na stěně nebo k domácímu krbu. 

Naše realizované návrhy obýváků v Brně najdete ve fotogalerii.

Reference obývacích pokojů

Zavřít
Další

Produkty

Dětský a studentský nábytek
Dětský a studentský nábytek
zobrazit produkt
Kancelářské křeslo OLTRE
Kancelářské křeslo OLTRE
zobrazit produkt
Závěsná osvětlení LUCIS
Závěsná osvětlení LUCIS
zobrazit produkt
Křesla APPLE
Křesla APPLE
zobrazit produkt
Závěsná osvětlení OFFICITY
Závěsná osvětlení OFFICITY
zobrazit produkt