Realizace obývacích pokojů

Návrhy obývacích pokojů

Ve většině domácností funguje obývací pokoj jako přirozené centrum veškerého rodinného i společenského dění v domě. Tvoří pohodlné zázemí pro setkávání všech členů rodiny.

Bydlím, tedy jsem

Ze samotného pojmenování vyplývá, že místnost je určena k obývání přes den. I z toho důvodu každý uživatel obývací pokoj vnímá a využívá po svém. Někdo sem chodí relaxovat s knihou, jiný je zvyklý používat obývací pokoj jako domácí kino a další tu vyhledává kontakt s rodinou. A přesně tímto způsobem se snažíme vytvářet interiérové návrhy obývacích místností.

Každý obývací pokoj

je originál

Ještě než začneme navrhovat Váš nový obývací pokoj, ujasníme si společně, které všechny funkce bude tento prostor plnit. V současnosti není neobvyklé, že obýváky v bytech i domech jsou přímo spojeny s kuchyní, fungují jako pokoj pro hosty nebo dokonce ložnice pro své majitele. Při naší spolupráci vytvoříme designový obývací pokoj, který bude respektovat konkrétní podmínky, přesto bude splňovat veškeré Vaše estetické a funkční nároky.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Hledáme objekt Vaší pozornosti

U návrhů obývacích pokojů v druhé řadě zohledňujeme celkovou velikost prostoru, která ovlivní uspořádání vybavení kolem ústředního prvku. Rozmístění jednotlivých komodit se v obývacích pokojích často soustředí kolem televize, stolu nebo sedací soupravy, z níž by mělo být vidět po místnosti a případně i do okolí domu. Podle Vašich představ můžeme obývací pokoj zorganizovat méně obvyklým způsobem a pozornost směřovat na stylovou knihovnu, exotický koberec, sbírku obrazů na stěně nebo k domácímu krbu. 

Naše realizované návrhy obýváků v Brně najdete ve fotogalerii.

Reference obývacích pokojů

Zavřít
Další

Produkty

Parfémy do dětských pokojíčků
Parfémy do dětských pokojíčků
zobrazit produkt
Kobercové čtverce
Kobercové čtverce
zobrazit produkt
Kancelářské stoly X7 OPENLEG
Kancelářské stoly X7 OPENLEG
zobrazit produkt
Manažerská křesla DAPHNE
Manažerská křesla DAPHNE
zobrazit produkt
Křesla DRESS
Křesla DRESS
zobrazit produkt