Realizace koupelen

Návrhy koupelen

Při rekonstrukci nebo zařizování nové koupelny jde o výrazný zásah do interiéru, který je srovnatelný snad jen s budováním kuchyně.

Plánujeme poctivý základ

pro koupelnu

Celková náročnost vyplývá ze zajištění všech profesionálních řemeslných prací, výběru vhodných materiálů, dostatku času a finančních prostředků. Podstatný rozdíl je také v tom, zda chcete navrhnout koupelnu do panelového domu nebo rodinné vily. I z toho důvodu zpracujeme ihned po konzultaci 3D návrh nové koupelny, ze kterého si uděláte dobrou představu o celkovém výsledku a jeho vyznění v rámci zbylého interiéru.

Čas na změnu

U návrhu koupelny a jejího vybavení v první řadě zohledníme rozmístění odpadů, případně s Vámi budeme konzultovat možnost jejich přeložení na jiné místo. Tento důležitý prvek bude hrát hlavní roli v celkové dispozici koupelny. Také hledisko vedení elektřiny, vody a tepla platí u rekonstrukce panelákové koupelny stejně jako zařizování nové koupelny v rodinném domě. Společně s hydroizolací a pokládkou dlažby a obkladů by všechny tyto práce měli provádět odborníci, kteří ručí za kvalitu odvedené práce. 

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Interiér pro Váš dobrý pocit

Během plánování Vaší nové koupelny byste měli zohlednit fakt, že neslouží pouze k denní hygieně, ale i k relaxaci a péči o tělo. Je příjemné se v jejím interiéru obklopit uklidňujícími barvami, svítidly a doplňky, které hrají v koupelně důležitou estetickou úlohu a jejich vzájemné působení navozuje příjemnou atmosféru. Kombinací různých typů materiálů a rozměrů vytvoříme nadčasový interiér, který Vám díky snadné obměně dekorací bude sloužit velmi dlouho. Například se nemusíte obávat využít dřevo. Pouze je potřeba myslet na jeho povrchovou úpravu. Pro tyto účely nejlépe poslouží olejové nátěry, případně vícevrstvé laky.

Hodně užitku na malé ploše

Vzhledem k běžným prostorově omezeným dispozicím českých koupelen je v závěrečné fázi vybavování interiéru důležité rozmístění prvků, se kterými můžete ještě později manipulovat. Pračka, koš na prádlo, skříňka na hygienické potřeby, věšák na ručníky nebo polička nad zrcadlem tak budou mít své místo, ale zároveň bude existovat varianta jejich vzájemného přemístění. Z toho důvodu našim klientům v Brně nabízíme vizualizace koupelen, které velmi usnadní konečné rozhodování.

K inspiraci pro Vaši novou koupelnu si prohlédněte naši fotogalerii zrealizovaných projektů.

Reference koupelen

Zavřít
Další

Produkty

Barové židle (1)
Barové židle (1)
zobrazit produkt
Křesla DRESS
Křesla DRESS
zobrazit produkt
Univerzální fleece
Univerzální fleece
zobrazit produkt
Matrace Balneo systém
Matrace Balneo systém
zobrazit produkt
Kancelářské osvětlení
Kancelářské osvětlení
zobrazit produkt