Realizace kanceláří a recepcí

Návrhy kanceláří a recepcí

Ve chvíli, kdy dostaneme návrh na zřízení kanceláře, pro nás bude nejpodstatnější schůzka se zadavatelem a informace týkající se organizace práce v dané firmě, požadavků a očekávání od nového pracoviště.

Vytvoříme první dojem

Prostor může fungovat jako soustava pracovních míst, která pracovníci využívají podle jejich obsazenosti a konkrétního pracovního úkolu. Administrativní prostor může rovněž vypadat jako organismus malých kanceláří s několika pracovníky uvnitř nebo jako typický open space, od kterého se ale pozvolna upouští. Návrh interiérů kanceláří se často týká především recepcí, zasedacích místností a pracoven majitele a jeho asistentky. Tyto prostory reprezentují firmu před klienty, a z toho důvodu jsou na ně kladeny vysoké nároky po stránce estetické i funkční. Na základě konkrétního zadání zpracujeme půdorys, který je pro začátek velmi důležitý. Umožní náhled do jednotlivých kanceláří, umístění pracovních stolů, úložných prostorů, vedení osvětlení, zázemí. Po odsouhlasení dispozic vytvoříme vizualizaci jednotlivých kanceláří, díky níž si lépe představíte rozmístění jednotlivých prvků.

Víme, jak správně vybavit kanceláře

Při dělení pracovního prostoru mohou být kanceláře oddělené příčkou ze sádrokartonu, vestavnými stěnami nebo skleněnou příčkou. U pracoven nejvyššího vedení, i v případě běžných firemních kanceláří, dbáme na výběr materiálů a jejich kombinací. Společně můžeme experimentovat a vybavit pracovní místa nábytkem ze skla, kovu nebo plastu. Podlahové krytiny vybereme na základě Vašich preferencí a kvality materiálu. Dnes jsou velmi oblíbené kobercové čtverce díky jejich kvalitě, komfortu užívání a cenové dostupnosti.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Zaměříme se na funkci
a detaily

U návrhu kanceláří se budeme soustředit hlavně na sedací nábytek. Pro celodenní sezení musíme vybrat správnou kancelářskou židli, kterou klientovi vždy zapůjčíme na zkoušku. Půjde o to zvolit židle do kanceláří, zasedacích místností, na recepci a do veřejných prostorů nebo čekáren. Dalším důležitým prvkem je osvětlení pracovních míst, přísedících a jednacích stolů. Celý prostor nakonec dle původního návrhu kanceláří doplníme dekoracemi. Svou roli mohou hrát květiny, obrazy, štukové stěny či dekorativní osvětlení.

Výsledky našich realizovaných kanceláří v Brně hledejte ve fotogalerii.

Prohlédněte si také nabídku na návrh komerčních prostor.

Reference kanceláří a recepcí

Zavřít
Další

Produkty

Dětský a studentský nábytek
Dětský a studentský nábytek
zobrazit produkt
Kancelářské křeslo OLTRE
Kancelářské křeslo OLTRE
zobrazit produkt
Závěsná osvětlení LUCIS
Závěsná osvětlení LUCIS
zobrazit produkt
Křesla APPLE
Křesla APPLE
zobrazit produkt
Závěsná osvětlení OFFICITY
Závěsná osvětlení OFFICITY
zobrazit produkt