Realizace kuchyní

Návrhy kuchyní

Kuchyně je srdcem  celého domova. Vedle přípravy jídla kuchyně v současnosti běžně slouží jako prostor pro komunikaci s rodinou a setkávání s přáteli. 

Při návrhu sledujeme funkci

Změna zvyklostí a přeměna kuchyně ve společenský prostor zcela proměnila její interiérové řešení. Design, materiálové provedení a dispozice může ovlivnit celý vzhled a atmosféru interiéru domu. Vaše představy a očekávání od nového prostoru se odpovídajícím způsobem odrazí v návrhu a realizaci kuchyně. K přemýšlení o podobě Vaší nové kuchyně potřebujeme vědět, jak ji používáte a jak v ní fungujete. Je zapotřebí si uvědomit, že každý, kdo bude kuchyň užívat, má své zažité rituály a ty je zapotřebí předem přehodnotit a zvážit. Důležité je, aby pohyb po kuchyni pro Vás byl jednoduchý a přirozený. V cestě Vám nesmí stát žádné překážky, pracovní plochy nesmí být zbytečně daleko od sebe a jednotlivé části pro úschovu, přípravu, vaření jídla až po mytí nádobí by na sebe měly logicky navazovat.

Stylová kuchyně do každé domácnosti

Teoretické zmínky o návrhu kuchyně často počítají s velkým prostorem a neomezenou kapacitou úložných prostorů, jenže realita je často odlišná. Na základě mnoha zkušeností můžeme potvrdit, že i návrh kuchyně do paneláku, kuchyně s obývacím pokojem nebo kuchyně pod okny, může být stylový, funkční a zároveň zcela odpovídat Vašim představám.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Navrhujeme kuchyně se vším všudy

Naše klienty se snažíme upozornit na spoustu detailů a maličkostí, které budou při užívání linky přínosné. Důležitým aspektem je např. výška pracovní desky, která je základem pro pohodlné vaření. Velký výběr je také v množství výklopů, výsuvů, úložných prostor, které dělají z rutinních úkonů dokonalý zážitek. Neméně důležitým prvkem je osvětlení. Světlo a jeho teplota hrají v interiéru velmi významnou roli. V neposlední řadě řešíme spotřebiče. Jejich výběr je dnes opravdu velký a je důležité zvolit správný kompromis mezi cenou, kvalitou a výkonem.

Na návrhy kuchyní a jejich realizací v Brně se podívejte do naší fotogalerie.

Reference kuchyní

Zavřít
Další

Produkty

Kancelářské stoly X7 OPENLEG
Kancelářské stoly X7 OPENLEG
zobrazit produkt
Ložnice
Ložnice
zobrazit produkt
VIDEO - použití krycích materiálů
VIDEO - použití krycích materiálů
zobrazit produkt
Stropní osvětlení ALABASTER
Stropní osvětlení ALABASTER
zobrazit produkt