Realizace kuchyní

Návrhy kuchyní

Kuchyně je srdcem  celého domova. Vedle přípravy jídla kuchyně v současnosti běžně slouží jako prostor pro komunikaci s rodinou a setkávání s přáteli. 

Při návrhu sledujeme funkci

Změna zvyklostí a přeměna kuchyně ve společenský prostor zcela proměnila její interiérové řešení. Design, materiálové provedení a dispozice může ovlivnit celý vzhled a atmosféru interiéru domu. Vaše představy a očekávání od nového prostoru se odpovídajícím způsobem odrazí v návrhu a realizaci kuchyně. K přemýšlení o podobě Vaší nové kuchyně potřebujeme vědět, jak ji používáte a jak v ní fungujete. Je zapotřebí si uvědomit, že každý, kdo bude kuchyň užívat, má své zažité rituály a ty je zapotřebí předem přehodnotit a zvážit. Důležité je, aby pohyb po kuchyni pro Vás byl jednoduchý a přirozený. V cestě Vám nesmí stát žádné překážky, pracovní plochy nesmí být zbytečně daleko od sebe a jednotlivé části pro úschovu, přípravu, vaření jídla až po mytí nádobí by na sebe měly logicky navazovat.

Stylová kuchyně do každé domácnosti

Teoretické zmínky o návrhu kuchyně často počítají s velkým prostorem a neomezenou kapacitou úložných prostorů, jenže realita je často odlišná. Na základě mnoha zkušeností můžeme potvrdit, že i návrh kuchyně do paneláku, kuchyně s obývacím pokojem nebo kuchyně pod okny, může být stylový, funkční a zároveň zcela odpovídat Vašim představám.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Navrhujeme kuchyně se vším všudy

Naše klienty se snažíme upozornit na spoustu detailů a maličkostí, které budou při užívání linky přínosné. Důležitým aspektem je např. výška pracovní desky, která je základem pro pohodlné vaření. Velký výběr je také v množství výklopů, výsuvů, úložných prostor, které dělají z rutinních úkonů dokonalý zážitek. Neméně důležitým prvkem je osvětlení. Světlo a jeho teplota hrají v interiéru velmi významnou roli. V neposlední řadě řešíme spotřebiče. Jejich výběr je dnes opravdu velký a je důležité zvolit správný kompromis mezi cenou, kvalitou a výkonem.

Na návrhy kuchyní a jejich realizací v Brně se podívejte do naší fotogalerie.

Reference kuchyní

Zavřít
Další

Produkty

Akustické panely BBakustik
Akustické panely BBakustik
zobrazit produkt
Římské rolety
Římské rolety
zobrazit produkt
Stojanové lampy ALABASTER
Stojanové lampy ALABASTER
zobrazit produkt
Barové židle (1)
Barové židle (1)
zobrazit produkt