Realizace bytů a domů

Návrhy bytů a domů

Při naší práci není důležitý pouze osobní kontakt s klientem, ale také návštěva konkrétního místa realizace návrhu interiéru. Ideálně by tak měl mít bytový architekt možnost navštívit prostor bez ohledu na fázi dokončenosti.

Potřebujeme vědět víc

Obhlídka hrubé stavby nebo prostředí, kde dům či byt bude stát, nám pomohou při prvním seznámení s Vaší zakázkou.Přímo na místě si společně promluvíme o Vašich představách a budeme se snažit pochopit Vaše estetické vnímání související s použitím určitých materiálů, barev, námětů a tvarů. Důležité je poznat to, čemu dáváte v bytovém designu přednost, i to, co Vás příliš neoslovuje. Naším cílem je poznat Vás a Vaše očekávání týkající se nového bydlení. V rámci naší komunikace Vás budeme informovat o možných variantách návrhu bytových interiérů. Na základě Vašich preferencí navrhneme prvotní skici tužkou.

Začínáme navrhovat Váš nový domov

Důkladné zmapování prostoru pro stavební práce nebo zaměření stávajících dispozic je prvním krokem k návrhu Vašeho interiéru. Výsledkem bude výkresová dokumentace, z níž vyjdeme při zpracování prvotního a základního půdorysu s návrhem rozmístění souboru zón. Vaše bydlení tak pro naše potřeby rozdělíme na několik zón, ve kterých často hlavní roli hraje kuchyňská linka, sedací souprava, pracovní místo nebo audiovizuální souprava.

Máte otázky?
+420 775 271 505 prokop@benebond.eu

Vaše představy se stávají skutečností

Ve chvíli, kdy budete s návrhy zcela spokojeni, začneme shromažďovat vzorky materiálů, které použijeme ve vizualizaci Vašeho bydlení. Díky efektnímu náhledu si celou koncepci návrhu interiéru snadno představíte. Ve vizualizaci použijeme a zhmotníme všechny předem stanovené plány, barevná řešení a rozmístění jednotlivých produktů. Následovat bude vytvoření cenové nabídky, v níž budou rozepsány všechny produktové položky a řemeslné práce, které je potřeba zajistit k realizaci Vašeho nového interiéru. Po schválení rozpočtu se pustíme do zajištění výroby a dodávky všech sjednaných služeb a zboží, a to v předem smluveném termínu a kvalitě. Součástí našich služeb je rovněž záruční a pozáruční servis. Po celou dobu práce u Vás doma je pro nás samozřejmostí průběžný i finální úklid místa.

Návrhy domů, bytů a jejich realizací v Brně najdete v naší fotogalerii. 

 

Reference bytů a domů

Zavřít
Další

Produkty

Manažerská křesla DAPHNE
Manažerská křesla DAPHNE
zobrazit produkt
BOISERIE
BOISERIE
zobrazit produkt
Obývací pokoje
Obývací pokoje
zobrazit produkt
Kancelářské křeslo OLTRE
Kancelářské křeslo OLTRE
zobrazit produkt
Přírodní dřevěné podlahy
Přírodní dřevěné podlahy
zobrazit produkt