Byty a domy

Realizace interiérů

Byty a domy


Vymyslíme váš nový domov

Obhlídka hrubé stavby nebo prostředí, kde dům či byt bude stát, nám pomohou při prvním seznámení s vaší zakázkou. Přímo na místě si společně promluvíme o vašich představách a budeme se snažit pochopit vaše estetické vnímání související s použitím určitých materiálů, barev, námětů a tvarů. 
Důkladné zmapování prostoru pro stavební práce nebo zaměření stávajících dispozic je prvním krokem k návrhu Vašeho interiéru. Výsledkem bude výkresová dokumentace, z níž vyjdeme při zpracování prvotního a základního půdorysu s návrhem rozmístění souboru zón. Vaše bydlení tak pro naše potřeby rozdělíme na několik zón, ve kterých často hlavní roli hraje kuchyňská linka, sedací souprava, pracovní místo nebo audiovizuální souprava.

 


Vaše představy se stávají skutečností

Ve chvíli, kdy budete s návrhy zcela spokojeni, začneme shromažďovat vzorky materiálů, které použijeme ve vizualizaci vašeho bydlení. Díky efektnímu náhledu si celou koncepci interiéru snadno představíte. U návrhu kuchyní řešíme funkčnost a přívětivost prostoru, který slouží k práci i setkávání rodiny a přátel. Návrhy ložnic a koupelen zase musí zohlednit vaše soukromí, ale také dostatek úložných prostor. Návrhy obývacích pokojů bývají pro interiér klíčové, protože jde o reprezentativní prostor, ve kterém trávíme poměrně dost času. Prostřednictvím návrhů dětských pokojů si plní sny děti i jejich rodiče.
Líbí se vám, jak pracujeme? Domluvme si schůzku.