Kuchyně a jídelny

Realizace interiérů

Kuchyně a jídelny

Stylová kuchyně do každé domácnosti

Kuchyně je srdcem celého domova. Vedle přípravy jídla kuchyně v současnosti běžně slouží jako prostor pro komunikaci s rodinou a setkávání s přáteli. Změna zvyklostí a přeměna kuchyně ve společenský prostor zcela proměnila její interiérové řešení.
Design, materiálové provedení a dispozice může ovlivnit celý vzhled a atmosféru interiéru domu. Vaše představy a očekávání od nového prostoru se odpovídajícím způsobem odrazí v návrhu a realizaci kuchyně. K přemýšlení o podobě vaší nové kuchyně potřebujeme vědět, jak ji používáte a jak v ní fungujete. Je zapotřebí si uvědomit, že každý, kdo bude kuchyň užívat, má své zažité rituály a ty je zapotřebí předem přehodnotit a zvážit. Důležité je, aby pohyb po kuchyni pro vás byl jednoduchý a přirozený. 

 
Máme 15 let zkušeností a řadu stálých klientů.

Navrhujeme kuchyně se vším všudy

V cestě vám nesmí stát žádné překážky, pracovní plochy nesmí být zbytečně daleko od sebe a jednotlivé části pro úschovu, přípravu, vaření jídla až po mytí nádobí by na sebe měly logicky navazovat. Teoretické zmínky o návrhu kuchyně často počítají s velkým prostorem a neomezenou kapacitou úložných prostorů, jenže realita je často odlišná. Na základě mnoha zkušeností můžeme potvrdit, že i návrh kuchyně do paneláku, kuchyně s obývacím pokojem nebo kuchyně pod okny, může být stylový, funkční a zároveň zcela odpovídat Vašim představám.

Naše klienty se snažíme upozornit na spoustu detailů a maličkostí, které budou při užívání linky přínosné. Důležitým aspektem je např. výška pracovní desky, která je základem pro pohodlné vaření. Velký výběr je také v množství výklopů, výsuvů, úložných prostor, které dělají z rutinních úkonů dokonalý zážitek. Neméně důležitým prvkem je osvětlení. Světlo a jeho teplota hrají v interiéru velmi významnou roli. V neposlední řadě řešíme spotřebiče. Jejich výběr je dnes opravdu velký a je důležité zvolit správný kompromis mezi cenou, kvalitou a výkonem.
Líbí se vám jak pracujeme? Pozvěte nás na schůzku.