Žádné zajíce v pytli

Základem je vždy skica tužkou. Je to rychlá a pro první náhled ideální metoda. Pro konečnou představu standartně vypracováváme fotorealistické 3D vizualizace interiéru. Ukážeme vám konečnou podobu vašeho budoucího bytu či kanceláře a vy budete moci nahlédnout do všech zákoutí dávno před tím, než se vše stane skutečností.

 
Máme 15 let zkušeností a řadu stálých klientů.

Vizualizací to nekončí

Vizualizace domů a bytů jsou skvělým způsobem, jak se definitivně utvrdit ve zvoleném barevném řešení i stylové návaznosti jednotlivých pokojů. Vzhledem k nákladnosti a složitosti prací pro vás bude jistě zajímavá 3D vizualizace koupelny nebo ložnice, která nám pěkně ukáže použité moderní prvky i jednotlivé dekorace. Na vizualizace kuchyně můžeme zase demonstrovat rozmístění spotřebičů a jejich začlenění do celého interiéru. Vizualizace obývacího pokoje odprezentuje hlavní obytný prostor z více úhlů a vizualizace dětského pokoje pomůže do procesu návrhu vtáhnout i ty nejmenší členy rodiny.

Pro firmy tvoříme vizualizace kanceláří s ukázkou recepce, open space i zasedací místnosti, pro obchodníky umíme připravit vizualizace komerčních prostor od hotelů, přes restaurace, až po prodejní showroomy.

Po odsouhlasení vizualizací se dostaneme k tomu nejdůležitějším kroku. Zrealizujeme interiér na klíč v té nejvyšší kvalitě provedení a k vaší plné spokojenosti přesně podle vizualizace interiéru.
Líbí se vám, jak pracujeme? Domluvme si schůzku.