Dětské a studentské pokoje

Realizace interiérů

Dětské a studentské pokoje

Děti si zaslouží veselý pokoj

Děti jsou naše nejmilovanější a nejdůležitější osoby v životě, a proto se jim snažíme dopřát to nejlepší. Jednou z možností, jak toho docílit, je vybavit nejmenším členům domácnosti hravý a funkční dětský pokoj na míru.
Tento prostor je místem plným fantazie, ve kterém se Vaše ratolesti mohou pohybovat ve svém vlastním světě. Při tvorbě interiéru dětského pokoje je pro nás důležité se na místnost zkusit podívat z dětské perspektivy, která nám otevře nové možnosti řešení. V první fázi je pro nás podstatné stáří, pohlaví a věkový rozestup dětí, které budou pokoj obývat. Neméně důležitou informací jsou jejich záliby a potřeby. To vše výrazně ovlivní návrh a nákres dětského pokoje. Základem úspěchu bude správné rozmístění všech komodit – prostor pro postel, stůl, zónu volného času a úložné prostory. 

 
Máme 15 let zkušeností a řadu stálých klientů.

Dětskému pokoji dodáme atmosféru

U dětí, hlavních uživatelů pokojíčku, budeme se zvýšenou opatrností dbát na bezpečnost nábytku i dalších interiérových prvků. Výběr by se měl odvíjet od zdravotní nezávadnosti materiálu, jeho tvrdosti a dalších vlastností až po velikost a tvar jednotlivých nábytkových dílů. Při samotném zařizování začneme stěnami, u nichž společně zvážíme jejich barevnost. Na celkové ladění dětského pokoje bude mít vliv orientace místnosti v rámci světových stran a Vaše osobní preference. Vhodnou podlahovou krytinou do dětského pokoje je korek, který je 100% přírodní a jako materiál zcela hřejivý. Důležitou roli budou hrát také bytové textilie s dětskými motivy, které ve formě závěsů, lůžkovin, polštářků a dek dotvoří celý interiér.

Z našeho hlediska je velice praktické vybavovat dětské a studentské pokoje nábytkem, který poroste společně s jejich malými uživateli. Dítě tak bude mít v každém věku zcela odpovídající vybavení v pokojíčku. Základem takového vybavení je výškově nastavitelná deska pracovního stolu a variabilní židle, u níž přímo na míru nastavíte opěradlo i sedák. Do určitého věku bude stačit rostoucí nábytek a měnit se budou pouze dekorace a hračky. Už někdy na druhém stupni pak dítěti opatříte studentský nábytek, se kterým by si mělo vystačit až do dospělosti. Při nákupu základních nábytkových kusů nezapomeneme na ryze herní doplňky, jakými jsou například prolézačka, houpačka, šplhací lano a místa na schovávání. Stále populárnější je také skryté rozkládací lůžko pro kamaráda.
Líbí se vám jak pracujeme? Pozvěte nás na schůzku.