Obývací pokoje

Realizace interiérů

Obývací pokoje

Bydlím, tedy jsem

Ve většině domácností funguje obývací pokoj jako přirozené centrum veškerého rodinného i společenského dění v domě. Tvoří pohodlné zázemí pro setkávání všech členů rodiny
Ze samotného pojmenování vyplývá, že místnost je určena k obývání přes den. I z toho důvodu každý uživatel obývací pokoj vnímá a využívá po svém. Někdo sem chodí relaxovat s knihou, jiný je zvyklý používat obývací pokoj jako domácí kino a další tu vyhledává kontakt s rodinou. A přesně tímto způsobem se snažíme vytvářet interiérové návrhy obývacích místností.

 
Máme 15 let zkušeností a řadu stálých klientů.

Každý obývací pokoj je originál

Ještě než začneme navrhovat Váš nový obývací pokoj, ujasníme si společně, které všechny funkce bude tento prostor plnit. V současnosti není neobvyklé, že obýváky v bytech i domech jsou přímo spojeny s kuchyní, fungují jako pokoj pro hosty nebo dokonce ložnice pro své majitele. Při naší spolupráci vytvoříme designový obývací pokoj, který bude respektovat konkrétní podmínky, přesto bude splňovat veškeré Vaše estetické a funkční nároky.

U návrhů obývacích pokojů v druhé řadě zohledňujeme celkovou velikost prostoru, která ovlivní uspořádání vybavení kolem ústředního prvku. Rozmístění jednotlivých komodit se v obývacích pokojích často soustředí kolem televize, stolu nebo sedací soupravy, z níž by mělo být vidět po místnosti a případně i do okolí domu. Podle Vašich představ můžeme obývací pokoj zorganizovat méně obvyklým způsobem a pozornost směřovat na stylovou knihovnu, exotický koberec, sbírku obrazů na stěně nebo k domácímu krbu. 
Líbí se vám jak pracujeme? Pozvěte nás na schůzku.