Kanceláře a recepce

Realizace interiérů

Kanceláře a recepce

Kanceláře musí reprezentovat a inspirovat

Ideální kancelář v sobě snoubí design a funkci. Lidé se v ní musí cítit příjemně, nic jim nesmí překážet. Zaměstnanci a klienti si v nich při každém pohledu uvědomují DNA firmy - hodnoty, na kterých stojí, úspěchy, kterých dosáhla.

Při návrhu kanceláří prostory důkladně prostudujeme a probereme s vámi jejich funkci. Nejprve připravíme technický půdorys. Ukážeme rozmístění nábytku, polohu oken, zásuvek a osvětlení. Důkladně spolu rozebereme běžný provoz kanceláře včetně umístění kuchyňky a dalšího zázemí. Pak vytvoříme designovou 3D vizualizaci. A nakonec to všechno učiníme skutečností.
 


Od příček přes podlahy, nábytek až po dekorace

Někdo má koncept dokonale promyšlený, jiný klent zase raději všechno nechá na nás. Každopádně než se pustíme do práce, probereme s vámi materiály, vlastnosti a design nábytku a další důležité prvky interiéru.

Prostor můžeme rozdělit příčkami ze sádrokartonu, skla nebo vestavěnými stěnami. Co se týče podlah, velmi často instalujeme kobercové čtverce. Jsou oblíbené díky kvalitě, komfortu užívání a příznivé ceně. Samozřejmě ale položíme jakýkoliv podlahový materiál, který si budete přát.

Velice důležité je osvětlení. Dokonale ho odladíme podle potřeb lidí, kteří budou kancelář používat.

U nábytku se představivosti meze nekladou. Kancelářské židle klientům vždy půjčujeme na zkoušku.

Nakonec doplníme dekorace, jako jsou květiny, obrazy, štuky či dekorativní osvětlení.
Líbí se vám, jak pracujeme? Domluvme si schůzku.